Skip to content
Union Remich-Bous
Vun der Musel a soss keen!
Expand Menu
Current Page:
URB
Toggle Child Menu
Fanshop
URB Kollektioun
Club
Toggle Child Menu
urbGoal
Comité
Events
URB Kids
Toggle Child Menu
Join us
Equipen
Fotoen
Jugendkomissioun
Seniors
Toggle Child Menu
1. Equipe
2. Equipe
Dames
Resultater
Agenda
FLF
Toggle Child Menu
BIO
Kontakt
Expand Menu
Current Page:
URB
Toggle Child Menu
Fanshop
URB Kollektioun
Club
Toggle Child Menu
urbGoal
Comité
Events
URB Kids
Toggle Child Menu
Join us
Equipen
Fotoen
Jugendkomissioun
Seniors
Toggle Child Menu
1. Equipe
2. Equipe
Dames
Resultater
Agenda
FLF
Toggle Child Menu
BIO
Kontakt
URB
Sonndeg
21.04.2024
POU
Poussins S 8 Tour 2
Union Remich/Bous II
4:8
Swift Hesperange III
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
POU
Poussins S 11 Tour 2
Racing FC Union Luxembourg I
5:6
Union Remich/Bous I
Stade Achille Hammerel 2 (Luxembourg, synth.)
CAD
Cadets Cl 4 S 4 Phase 3
ENT Mondorf/Schengen
0:1
Union Remich/Bous
Terrain 2 (Mondorf, synth.)
CDTS
Cadettes Cl 2 Tour 2
CS Fola Esch-Alzette
14h00
ENT Région Moselle
Terrain synth. Lallange (Esch, synth.)
SEN1
Division 1 Série 2
US Sandweiler
3:1
Union Remich/Bous
Stade Norbert Hubsch (Sandweiler)
Méindeg
22.04.2024
VET
Matchs Amicaux
Union Remich/Bous
4:3
US Mondorf-les-Bains
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Samschdeg
27.04.2024
JUN
Juniors Cl 3 S 2 Phase 3
Union Remich/Bous
3:0
ENT Schouweiler/Clemency
Stade Op der Millen (Remich)
Bambinis - Série 6 Journée 6
10
h
30
Union Mertert-Wasserbillig, Union Remich/Bous, CS Grevenmacher II,
Jeunesse Junglinster II
FIL
Fillettes S 2 Tour 2
Tricolore Gasperich II
10h30
Union Remich/Bous
Stade Emile Bintner (Luxembourg, synth.)
MIN
Minimes Cl 6 S 3 Phase 3
Avenir Beggen II
14h00
Union Remich/Bous II
Terrain 2 (Beggen, synth.)
MIN
Minimes Cl 5 S 4 Phase 3
Union Remich/Bous I
15h00
CS Oberkorn
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
PUP
Pupilles S 5 Tour 2
Union Remich/Bous I
15h00
US Hostert I
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
PUP
Pupilles S 16 Tour 2
ENT Clemency/Schouweiler
15h00
Union Remich/Bous II
Terrain rue de la Gare (Clemency)
SCO
Scolaires Cl 4 S 3 Phase 3
Union Remich/Bous
16h30
Jeunesse Junglinster
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
DAM
Dames Ligue 3 Série 2
ENT Région Moselle
19h00
Jeunesse Biwer
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Sonndeg
28.04.2024
POU
Poussins S 8 Tour 2
Victoria Rosport II
10h30
Union Remich/Bous II
Terrain Ralingen (synth.)
POU
Poussins S 11 Tour 2
Union Remich/Bous I
10h30
CS Fola Esch-Alzette I
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
CDTS
Cadettes Cl 2 Tour 2
ENT Région Moselle
11h00
Jeunesse Junglinster
Terrain 1 (Remerschen, synth.)
CAD
Cadets Cl 4 S 4 Phase 3
Union Remich/Bous
14h00
FC Blo-Wäiss Izeg I
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
SEN1
Division 1 Série 2
Union Remich/Bous
16h00
FC The Belval Belvaux
Stade Op der Millen (Remich)
Mëttwoch
01.05.2024
1.Mai Cup
00
h
00
Freideg
03.05.2024
SEN2
Réserves Classe 2 Série 2
Sporting Bertrange
20h00
Union Remich/Bous
Plaine des Jeux André Wolff (Bertrange, synth.)
Samschdeg
04.05.2024
MIN
Minimes Cl 6 S 3 Phase 3
Union Remich/Bous II
3:0
ENT Ënnersauer-Mëllerdall IV
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
Bambinis - Série 6 Journée 7
10
h
30
Victoria Rosport, US Hostert II, Union Remich/Bous,
ENT Syrdall/Munsbach II
FIL
Fillettes S 2 Tour 2
Tricolore Gasperich I
10h30
Union Remich/Bous
Stade Emile Bintner (Luxembourg, synth.)
SCO
Scolaires Cl 4 S 3 Phase 3
CS Grevenmacher II
14h30
Union Remich/Bous
Terrain 2 (Grevenmacher, synth.)
MIN
Minimes Cl 5 S 4 Phase 3
Union Remich/Bous I
15h00
Progrès Niederkorn II
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
PUP
Pupilles S 16 Tour 2
Union Remich/Bous II
15h00
US Esch-Alzette I
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
JUN
Juniors Cl 3 S 2 Phase 3
FC Schifflange 95
16h30
Union Remich/Bous
Terrain Rue du Parc (Schifflange, synth.)
PUP
Pupilles S 5 Tour 2
Union Remich/Bous I
16h30
Jeunesse Junglinster I
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
DAM
Dames Ligue 3 Série 2
ENT Région Moselle
19h00
CS Fola Esch-Alzette
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Sonndeg
05.05.2024
POU
Poussins S 8 Tour 2
Union Remich/Bous II
10h30
Résidence Walferdange II
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
CDTS
Cadettes Cl 2 Tour 2
Red Star Merl-Belair
14h00
ENT Région Moselle
Stade Prince Jean (Luxembourg, synth.)
CAD
Cadets Cl 4 S 4 Phase 3
Union Remich/Bous
15h00
Tricolore Gasperich
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
SEN1
Division 1 Série 2
FC Kopstal 33
16h00
Union Remich/Bous
Terrain rue de Mersch (Kopstal)
Neueste Kommentare
Archive
Kategorien
Keine Kategorien
Meta
Anmelden
Feed der Einträge
Kommentare-Feed
WordPress.org