Agenda

  • Son, 01. Oktober 2017
  • POU
    Union Remich/Bous
    9:2
    ENT Osten
  • SEN1
    Union Remich/Bous
    7:0
    CS Oberkorn
  • CAD
    Racing FC Union Luxembourg II
    6:0
    Union Remich/Bous
  • , 03. Oktober 2017
  • SEN2
    CS Grevenmacher
    0:3
    Union Remich/Bous
  • Sam, 07. Oktober 2017
  • BAM
    Matchs des Bambinis à ENT Osten
    ENT Osten, Union Remich/Bous, Olympia Christnach-Waldbillig, US Mondorf-les-Bains
  • MIN
    Racing FC Union Luxembourg III
    2:1
    Union Remich/Bous
  • PUP
    Union Remich/Bous
    4:4
    ENT Syrdall II
  • SCO
    Union Remich/Bous
    0:8
    ENT Osten I
  • JUN
    FC Ehlerange I
    1:4
    ENT Mondorf/Remich/Bous/Schengen
  • Son, 08. Oktober 2017
  • POU
    US Mondorf-les-Bains II
    1:5
    Union Remich/Bous
  • SEN1
    Résidence Walferdange
    2:3
    Union Remich/Bous
  • CAD
    ENT Weiler/Itzig/Aspelt
    4:1
    Union Remich/Bous
  • , 09. Oktober 2017
  • VET
    Union Remich/Bous
    2:0
    US Moutfort-Medingen
  • , 11. Oktober 2017
  • DAM
    Union Mertert-Wasserbillig
    8:7
    ENT Aspelt/Remich/Bous
  • Fre, 13. Oktober 2017
  • SEN2
    Union Remich/Bous
    5:0
    AS La Jeunesse d'Esch/Alzette
  • Sam, 14. Oktober 2017
  • BAM
    Matchs des Bambinis à Union Remich/Bous
    Union Remich/Bous, CS Grevenmacher, ENT Syrdall, Syra Mensdorf
  • MIN
    Red Star Merl-Belair II
    1:1
    Union Remich/Bous
  • PUP
    ENT CSG/Berbourg/Biwer III
    15h00
    Union Remich/Bous
  • JUN
    ENT Mondorf/Remich/Bous/Schengen
    7:1
    FC The Belval Belvaux
  • SCO
    F91 Dudelange II
    1:1
    Union Remich/Bous
  • DAM
    ENT Aspelt/Remich/Bous
    2:2
    CS Fola Esch-Alzette I
  • Son, 15. Oktober 2017
  • POU
    Union Remich/Bous
    3:0
    Yellow Boys Weiler-la-Tour II
  • SEN1
    Union Remich/Bous
    3:1
    Syra Mensdorf
  • Fre, 20. Oktober 2017
  • JUN
    ENT Mondorf/Remich/Bous/Schengen
    2:4
    ENT Kaerjeng/Schouweiler/Clemency
  • SEN2
    Red Boys Aspelt
    0:5
    Union Remich/Bous
  • Sam, 21. Oktober 2017
  • BAM
    Matchs des Bambinis à ENT Biwer/Berbourg
    ENT Biwer/Berbourg, Union Remich/Bous, Red Boys Aspelt
  • PUP
    Union Remich/Bous
    6:2
    ENT Osten II
  • MIN
    Union Remich/Bous
    1:0
    Blo-Wäiss Medernach
  • SCO
    Union Remich/Bous
    4:1
    Union 05 Kayl-Tétange
  • DAM
    AS Wincrange
    5:1
    ENT Aspelt/Remich/Bous
  • Son, 22. Oktober 2017
  • POU
    US Hostert II
    0:10
    Union Remich/Bous
  • CAD
    FC CeBra 01
    2:2
    Union Remich/Bous
  • SEN1
    Vinesca Ehnen
    2:3
    Union Remich/Bous
  • , 23. Oktober 2017
  • VET
    Union Remich/Bous
    2:0
    RM Hamm Benfica
  • Sam, 28. Oktober 2017
  • DAM
    ENT Aspelt/Remich/Bous
    3:0
    Racing FC Union Luxembourg II
  • JUN
    ENT Mondorf/Remich/Bous/Schengen
    14h15
    FC CeBra 01
  • SCO
    ENT Gréngewald I
    6:0
    Union Remich/Bous
  • Mullenowend 2017
    Wéi all Joer invitéiert d'Union Remich-Bous den Samschden, den 28. Oktober op hiren traditionellen Mullenowend am Sport- a Kulturzenter ze Bus, ab 19:00 Auer. Mellt Iech un bis den Freideg, den 20.10.2017. Mullen mat Fritten 20 €, alternativ offréieren mir Iech eng Assiette mat Charcuterie a Fritten fir 20 €. Reservatioun : Foetz Claude : Tel. 35 93 72 Feijo Frédéric : Tel. 691 645 378 Johanns Nic : Tel. 621 450 661 E-Mail : mullen@urb.lu Mir freeën eis op Äre Besuch.
  • Son, 29. Oktober 2017
  • SEN1
    Vinesca Ehnen
    1:5
    Union Remich/Bous

%d Bloggern gefällt das: