Agenda

  • Fre, 04. Oktober 2019
  • SEN2
    FC Munsbach
    3:3
    Union Remich/Bous
  • Sam, 05. Oktober 2019
  • BAM
    Matchs des Bambinis à Union Remich/Bous
    Union Remich/Bous, Union Mertert-Wasserbillig, US Sandweiler, Victoria Rosport
  • SCO
    FC Blo-Wäiss Izeg II
    1:3
    Union Remich/Bous
  • PUP
    Union Remich/Bous
    3:6
    US Sandweiler
  • MIN
    Union Remich/Bous
    5:1
    Sporting Bertrange
  • DAM
    ENT CeBra/Izeg II
    3:1
    ENT Aspelt/Remich/Bous
  • Son, 06. Oktober 2019
  • POU
    Union Remich/Bous II
    1:10
    Swift Hesperange III
  • POU
    Union Remich/Bous I
    8:2
    FC Mamer 32 II
  • CAD
    Yellow Boys Weiler-la-Tour
    4:0
    Union Remich/Bous
  • SEN1
    Union Remich/Bous
    0:7
    SC Bettembourg
  • , 07. Oktober 2019
  • VET
    Union Remich/Bous
    0:0
    US Moutfort-Medingen
  • Fre, 11. Oktober 2019
  • SEN2
    Union Remich/Bous
    5:0
    AS Rupensia Lusitanos Larochette
  • Sam, 12. Oktober 2019
  • BAM
    Matchs des Bambinis à Racing FC Union Luxembourg I
    Racing FC Union Luxembourg I, Koeppchen Wormeldange, ENT Syrdall - Moutfort, Union Remich/Bous
  • MIN
    Yellow Boys Weiler-la-Tour II
    0:5
    Union Remich/Bous
  • PUP
    Una Strassen I
    10:1
    Union Remich/Bous
  • SCO
    Union Remich/Bous
    2:1
    Red Star Merl-Belair III
  • DAM
    ENT Aspelt/Remich/Bous
    0:16
    Racing FC Union Luxembourg
  • Son, 13. Oktober 2019
  • POU
    Red Star Merl-Belair III
    10:3
    Union Remich/Bous II
  • POU
    FC Blo-Wäiss Izeg II
    2:18
    Union Remich/Bous I
  • CAD
    Union Remich/Bous
    5:2
    FC 72 Erpeldange
  • SEN1
    FC Schifflange 95
    3:1
    Union Remich/Bous
  • , 14. Oktober 2019
  • VET
    Union Remich/Bous
    0:0
    FC Noertzange H.F.
  • Fre, 18. Oktober 2019
  • SEN2
    US Berdorf-Consdorf 01
    6:1
    Union Remich/Bous
  • Sam, 19. Oktober 2019
  • BAM
    Matchs des Bambinis à ENT Mensdorf/Canach
    ENT Mensdorf/Canach, ENT Syrdall - Munsbach, Union Remich/Bous
  • PUP
    Union Remich/Bous
    6:0
    Red Star Merl-Belair II
  • SCO
    ENT Äischdall
    3:0
    Union Remich/Bous
  • MIN
    Union Remich/Bous
    7:2
    ENT Mondorf/Schengen/Aspelt II
  • DAM
    ENT Aspelt/Remich/Bous
    1:6
    Swift Hesperange
  • Son, 20. Oktober 2019
  • POU
    CS Grevenmacher II
    2:4
    Union Remich/Bous II
  • POU
    Koeppchen Wormeldange
    9:4
    Union Remich/Bous I
  • CAD
    Union Remich/Bous
    2:2
    Alisontia Steinsel
  • SEN1
    Union Remich/Bous
    1:0
    Résidence Walferdange
  • , 21. Oktober 2019
  • VET
    Union Remich/Bous
    0:3
    RM Hamm Benfica
  • , 23. Oktober 2019
  • FLF
    U12 Luxembourg
    18h30
    SV 07 Elversberg
  • Don, 24. Oktober 2019
  • POU
    Union Remich/Bous II
    1:4
    Yellow Boys Weiler-la-Tour II
  • Fre, 25. Oktober 2019
  • SEN2
    Union Remich/Bous
    6:3
    CS Grevenmacher
  • Sam, 26. Oktober 2019
  • BAM
    Matchs des Bambinis à Union Remich/Bous
    Union Remich/Bous, CS Grevenmacher, US Berdorf-Consdorf 01, Union Mertert-Wasserbillig
  • PUP
    FC Blo-Wäiss Izeg I
    5:5
    Union Remich/Bous
  • SCO
    Avenir Beggen
    2:0
    Union Remich/Bous
  • MIN
    Union Remich/Bous
    5:0
    FC Mamer 32 II
  • URB
    Mullenowend 2019

    Mullenowend 2019 @ Sport- a Kulturzentrum Bous

    22 € Mullen mat Fritten à volonté
    20 € Assiette URB Charcuterie

    Reservatiounen bis den 19. Oktober:
    Johanns Nic 621 450 661
    Foetz Claude 35 93 72
    Feijo Frederic 691 645 378

  • DAM
    ENT Differdange/Luna
    1:2
    ENT Aspelt/Remich/Bous
  • Son, 27. Oktober 2019
  • POU
    Union Remich/Bous I
    8:3
    ENT Mensdorf/Canach II
  • SEN1
    FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
    0:1
    Union Remich/Bous
  • CAD
    RM Hamm Benfica
    8:1
    Union Remich/Bous

%d Bloggern gefällt das: