Agenda

  • Fre, 01. Mee 2020
  • SEN2
    Union Remich/Bous
    20h00
    Syra Mensdorf I
  • Sam, 02. Mee 2020
  • PUP
    Union Remich/Bous
    -:-
    CS Grevenmacher I
  • SCO
    ENT Ënnersauer-Mëllerdall III
    14h30
    Union Remich/Bous
  • MIN
    SC Bettembourg I
    14h30
    Union Remich/Bous
  • DAM
    FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
    19h00
    ENT Aspelt/Remich/Bous
  • Son, 03. Mee 2020
  • POU
    Union Remich/Bous II
    10h30
    ENT Mensdorf/Canach III
  • POU
    Union Remich/Bous I
    10h30
    ENT Biwer/Berbourg
  • CAD
    Union Remich/Bous
    14h00
    ENT CSG/Biwer/Berbourg I
  • SEN1
    Syra Mensdorf
    16h00
    Union Remich/Bous
  • , 06. Mee 2020
  • SEN1
    Union Remich/Bous
    20h00
    Berdenia Berbourg
  • Fre, 08. Mee 2020
  • SEN2
    Union Remich/Bous
    20h00
    AS Luxembourg Porto I
  • Sam, 09. Mee 2020
  • PUP
    Racing FC Union Luxembourg II
    -:-
    Union Remich/Bous
  • MIN
    Union Remich/Bous
    14h30
    Yellow Boys Weiler-la-Tour I
  • SCO
    Union Remich/Bous
    16h30
    ENT Gréngewald II
  • DAM
    ENT Aspelt/Remich/Bous
    19h00
    Union Mertert-Wasserbillig
  • Son, 10. Mee 2020
  • POU
    Jeunesse Junglinster II
    09h00
    Union Remich/Bous I
  • POU
    ENT Mondorf/Schengen/Aspelt II
    10h30
    Union Remich/Bous II
  • SEN1
    CS Sanem
    16h00
    Union Remich/Bous
  • CAD
    ENT Äischdall
    16h00
    Union Remich/Bous
  • Fre, 15. Mee 2020
  • SEN2
    Résidence Walferdange
    20h00
    Union Remich/Bous
  • Sam, 16. Mee 2020
  • PUP
    Swift Hesperange
    -:-
    Union Remich/Bous
  • SCO
    Résidence Walferdange
    16h30
    Union Remich/Bous
  • MIN
    ENT Osten II
    16h30
    Union Remich/Bous
  • DAM
    Sporting Bertrange
    19h00
    ENT Aspelt/Remich/Bous
  • Son, 17. Mee 2020
  • POU
    Union Remich/Bous II
    10h30
    Una Strassen III
  • POU
    Union Remich/Bous I
    10h30
    FC Mamer 32 II
  • CAD
    Union Remich/Bous
    14h00
    FC Stengefort
  • SEN1
    Union Remich/Bous
    16h00
    Avenir Beggen
  • Sam, 23. Mee 2020
  • MIN
    Union Remich/Bous
    14h30
    RM Hamm Benfica
  • SCO
    Union Remich/Bous
    16h30
    ENT Syrdall
  • DAM
    ENT Aspelt/Remich/Bous
    19h00
    SC Bettembourg II
  • Son, 24. Mee 2020
  • CAD
    FC Blo-Wäiss Izeg
    16h00
    Union Remich/Bous