Resultater

Coupe de Luxembourg - tour préliminaire 2021/2022

Heemekip   Gaascht
08.09
20:00
Red Star Merl-Belair
1:2
FC Munsbach
08.09
20:00
FC Les Aiglons Dalheim
1:6
AS Colmarberg
08.09
20:00
Olympia Christnach-Waldbillig
1:4
Kiischpelt Wilwerwiltz
08.09
20:00
US Rambrouch
3:1
Vinesca Ehnen
08.09
20:00
FC Les Ardoisiers Perlé
5:0
Jeunesse Gilsdorf
08.09
20:00
FC Brouch
4:2
US Moutfort-Medingen
08.09
20:00
US Folschette
3:0
FC Kopstal 33

Coupe de Luxembourg - tour 1 2021/2022

Heemekip   Gaascht
Sam
11.09
19:30
Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps
3:5
Jeunesse Useldange
Son
12.09
16:00
Etoile Sportive Clemency
0:7
FC CeBra 01
Son
12.09
16:00
SC Ell
2:3
US Rambrouch
Son
12.09
16:00
FC Lorentzweiler
4:2
FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange
Son
12.09
16:00
Jeunesse Biwer
1:3
Red Boys Aspelt
Son
12.09
16:00
Minerva Lintgen
0:1
Résidence Walferdange
Son
12.09
16:00
Claravallis Clervaux
0:5
Syra Mensdorf
Son
12.09
16:00
Racing Troisvierges
1:3
US Sandweiler
Son
12.09
16:00
Orania Vianden
3:2
FC Pratzerthal-Redange
Son
12.09
16:00
FC The Belval Belvaux
4:0
FC Ehlerange
Son
12.09
16:00
US Boevange-Attert
4:1
Luna Oberkorn
Son
12.09
16:00
Tricolore Gasperich
1:3
Union 05 Kayl-Tétange
Son
12.09
16:00
FC Käerch
2:3
AS Colmarberg
Son
12.09
16:00
FC Schengen
2:1
FC 72 Erpeldange
Son
12.09
16:00
US Folschette
0:3
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
Son
12.09
16:00
Union Remich/Bous
7:3
Sporting Mertzig
Son
12.09
16:00
AS Luxembourg Porto
0:1
FC Blo-Wäiss Izeg
Son
12.09
16:00
FC Biekerech
4:6
CS Sanem
Son
12.09
16:00
Kiischpelt Wilwerwiltz
0:7
AS Wincrange
Son
12.09
16:00
FC Kehlen
2:1
FC Stengefort
Son
12.09
16:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette
5:1
FC Noertzange H.F.
Son
12.09
16:00
Etoile Sportive Schouweiler
0:4
CS Oberkorn
Son
12.09
16:00
CS Bourscheid
2:5
Avenir Beggen
Son
12.09
16:00
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
5:4
US Feulen
Son
12.09
16:00
Racing Heiderscheid-Eschdorf
3:2
US Reisdorf
Son
12.09
16:00
FC Munsbach
7:6
Daring Echternach
Son
12.09
16:00
Excelsior Grevels
2:4
Minière Lasauvage
Son
12.09
16:00
US Berdorf-Consdorf 01
0:1
Young Boys Diekirch
Son
12.09
16:00
FC Les Ardoisiers Perlé
1:0
AS Hosingen
Son
12.09
16:00
FC Brouch
1:7
Koeppchen Wormeldange
Son
12.09
16:00
FC Bastendorf 47
2:4
Sporting Bertrange
Son
12.09
16:00
Jeunesse Schieren
1:2
CS Grevenmacher

Coupe de Luxembourg - 1/32 de Finale 2021/2022

Heemekip   Gaascht
Sam
02.10
16:00
US Rambrouch
1:3
UN Kaerjeng 97
Sam
02.10
17:30
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
1:3
Atert Bissen
Sam
02.10
17:30
FC Lorentzweiler
0:7
CS Fola Esch-Alzette
Sam
02.10
18:00
Jeunesse Useldange
2:0
Jeunesse Junglinster
Sam
02.10
18:00
US Boevange-Attert
0:13
FC Differdange 03
Sam
02.10
18:00
AS Colmarberg
0:11
Swift Hesperange
Sam
02.10
19:00
FC Les Ardoisiers Perlé
1:10
US Mondorf-les-Bains
Son
03.10
16:00
Union 05 Kayl-Tétange
7:8
Union Titus Pétange
Son
03.10
16:00
AS Wincrange
0:2
SC Bettembourg
Son
03.10
16:00
Red Boys Aspelt
0:4
Alisontia Steinsel
Son
03.10
16:00
Racing Heiderscheid-Eschdorf
0:4
Blo-Wäiss Medernach
Son
03.10
16:00
Orania Vianden
0:4
FC Rodange 91
Son
03.10
16:00
Syra Mensdorf
1:4
FC Schifflange 95
Son
03.10
16:00
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
1:4
FC Wiltz 71
Son
03.10
16:00
FC Kehlen
1:0
Berdenia Berbourg
Son
03.10
16:00
Young Boys Diekirch
0:4
FC RM Hamm Benfica
Son
03.10
16:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette
1:0
Union Mertert-Wasserbillig
Son
03.10
16:00
FC Munsbach
1:3
Jeunesse Canach
Son
03.10
16:00
CS Grevenmacher
0:2
FC Mamer 32
Son
03.10
16:00
Koeppchen Wormeldange
0:1
US Rumelange
Son
03.10
16:00
FC The Belval Belvaux
0:3
AS La Jeunesse d'Esch/Alzette
Son
03.10
16:00
US Sandweiler
0:4
US Hostert
Son
03.10
16:00
Minière Lasauvage
3:8
FC Mondercange
Son
03.10
16:00
FC CeBra 01
7:8
Progrès Niederkorn
Son
03.10
16:00
Avenir Beggen
2:5
Una Strassen
Son
03.10
16:00
Union Remich/Bous
0:11
Etzella Ettelbruck
Son
03.10
16:00
Sporting Bertrange
1:3
Racing FC Union Luxembourg
Son
03.10
16:00
FC Blo-Wäiss Izeg
0:6
Victoria Rosport
Son
03.10
16:00
FC Schengen
3:4
Yellow Boys Weiler-la-Tour
Son
03.10
16:00
CS Oberkorn
0:4
F91 Dudelange
Son
03.10
16:00
CS Sanem
0:2
US Esch-Alzette
Son
03.10
17:00
Résidence Walferdange
0:1
Marisca Mersch

Coupe de Luxembourg - 1/16 de Finale 2021/2022

Heemekip   Gaascht
Sam
30.10
16:00
Progrès Niederkorn
4:3
Swift Hesperange
Sam
30.10
16:30
Victoria Rosport
2:4
Union Titus Pétange
Sam
30.10
17:30
Alisontia Steinsel
2:6
F91 Dudelange
Sam
30.10
18:00
Jeunesse Useldange
2:4
US Mondorf-les-Bains
Sam
30.10
18:00
Blo-Wäiss Medernach
0:2
CS Fola Esch-Alzette
Sam
30.10
18:00
Marisca Mersch
0:6
Racing FC Union Luxembourg
Son
31.10
16:00
UN Kaerjeng 97
3:2
FC Wiltz 71
Son
31.10
16:00
US Rumelange
0:5
FC Mondercange
Son
31.10
16:00
US Esch-Alzette
5:4
AS La Jeunesse d'Esch/Alzette
Son
31.10
16:00
Jeunesse Canach
2:1
Atert Bissen
Son
31.10
16:00
Yellow Boys Weiler-la-Tour
1:0
US Hostert
Son
31.10
16:00
FC Kehlen
0:4
Etzella Ettelbruck
Son
31.10
16:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette
0:4
FC Differdange 03
Son
31.10
16:00
SC Bettembourg
1:0
FC Mamer 32
Son
31.10
16:00
FC Schifflange 95
3:0
FC RM Hamm Benfica
Son
31.10
16:00
Una Strassen
2:1
FC Rodange 91

Coupe de Luxembourg - 1/8 de Finale 2021/2022

Heemekip   Gaascht
06.04
20:00
Una Strassen
-:-
Union Titus Pétange
06.04
20:00
US Mondorf-les-Bains
-:-
F91 Dudelange
06.04
20:00
US Esch-Alzette
-:-
Progrès Niederkorn
06.04
20:00
SC Bettembourg
-:-
Etzella Ettelbruck
06.04
20:00
Racing FC Union Luxembourg
-:-
FC Differdange 03
06.04
20:00
FC Schifflange 95
-:-
Jeunesse Canach
06.04
20:00
UN Kaerjeng 97
-:-
Yellow Boys Weiler-la-Tour
06.04
20:00
FC Mondercange
-:-
CS Fola Esch-Alzette
%d Bloggern gefällt das: