Coupe FLF - tour préliminaire 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
25.08
20:00
Excelsior Grevels
2:6
FC Biekerech
Më
25.08
20:00
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
5:2
US Reisdorf
Më
25.08
20:00
Jeunesse Biwer
2:0
Young Boys Diekirch
Më
25.08
20:00
Luna Oberkorn
2:1
Red Star Merl-Belair
Më
25.08
20:00
FC Bastendorf 47
9:0
Vinesca Ehnen
Më
25.08
20:00
FC Ehlerange
0:2
US Sandweiler
Më
25.08
20:00
FC Kopstal 33
0:1
CS Grevenmacher
Coupe FLF - 1/32 de Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
13.10
20:00
Koeppchen Wormeldange
2:0
US Feulen
Më
13.10
20:00
FC Les Aiglons Dalheim
2:1
FC Biekerech
Më
13.10
20:00
FC Les Ardoisiers Perlé
1:4
FC Pratzerthal-Redange
Më
13.10
20:00
Daring Echternach
2:4
FC Bastendorf 47
Më
13.10
20:00
Etoile Sportive Schouweiler
0:2
Claravallis Clervaux
Më
13.10
20:00
FC Schengen
1:0
AS Luxembourg Porto
Më
13.10
20:00
Sporting Bertrange
7:0
Kiischpelt Wilwerwiltz
Më
13.10
20:00
CS Oberkorn
0:1
FC CeBra 01
Më
13.10
20:00
CS Bourscheid
2:1
US Berdorf-Consdorf 01
Më
13.10
20:00
AS Hosingen
7:0
Etoile Sportive Clemency
Më
13.10
20:00
CS Grevenmacher
7:0
US Folschette
Më
13.10
20:00
FC Lorentzweiler
6:1
Luna Oberkorn
Më
13.10
20:00
FC Blo-Wäiss Izeg
6:7
US Boevange-Attert
Më
13.10
20:00
Jeunesse Biwer
0:3
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
Më
13.10
20:00
Jeunesse Schieren
11:1
FC Brouch
Më
13.10
20:00
Racing Heiderscheid-Eschdorf
3:0
Red Boys Aspelt
Më
13.10
20:00
Résidence Walferdange
3:2
Union 05 Kayl-Tétange
Më
13.10
20:00
Olympia Christnach-Waldbillig
1:4
US Sandweiler
Më
13.10
20:00
Jeunesse Gilsdorf
1:3
Minerva Lintgen
Më
13.10
20:00
FC Stengefort
4:0
FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange
Më
13.10
20:00
Jeunesse Useldange
9:0
US Rambrouch
Më
13.10
20:00
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
7:1
AS Wincrange
Më
13.10
20:00
FC Munsbach
2:1
Union Remich/Bous
Më
13.10
20:00
SC Ell
1:4
US Moutfort-Medingen
Më
13.10
20:00
CS Sanem
7:6
FC Kehlen
Më
13.10
20:00
FC Käerch
3:5
AS Rupensia Lusitanos Larochette
Më
13.10
20:00
FC The Belval Belvaux
3:0
Racing Troisvierges
Më
13.10
20:00
Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps
1:3
FC 72 Erpeldange
Më
13.10
20:00
AS Colmarberg
5:4
Avenir Beggen
Më
13.10
20:00
Minière Lasauvage
1:3
Syra Mensdorf
Më
27.10
20:00
Tricolore Gasperich
1:2
FC Noertzange H.F.
Më
27.10
20:00
Orania Vianden
1:5
Sporting Mertzig
Coupe FLF - 1/16 de Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Fre
29.10
20:00
Minerva Lintgen
6:0
FC Munsbach
Fre
29.10
20:00
FC Pratzerthal-Redange
0:3
Koeppchen Wormeldange
Fre
29.10
20:15
FC Schengen
6:1
Racing Heiderscheid-Eschdorf
Fre
29.10
20:15
CS Grevenmacher
3:0
FC 72 Erpeldange
Sam
30.10
17:00
FC Lorentzweiler
4:2
FC The Belval Belvaux
Son
31.10
14:30
FC Noertzange H.F.
3:2
CS Bourscheid
Son
31.10
16:00
FC CeBra 01
2:0
FC Bastendorf 47
Son
31.10
16:00
CS Sanem
5:0
Claravallis Clervaux
Son
31.10
16:00
Jeunesse Schieren
3:2
Résidence Walferdange
Son
31.10
16:00
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
2:3
US Sandweiler
Son
31.10
16:00
FC Stengefort
2:4
AS Colmarberg
Son
31.10
16:00
US Boevange-Attert
2:1
US Moutfort-Medingen
Son
31.10
16:00
AS Hosingen
7:0
FC Les Aiglons Dalheim
Më
10.11
20:00
Sporting Mertzig
3:1
Jeunesse Useldange
Më
10.11
20:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette
3:2
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
Më
10.11
20:00
Sporting Bertrange
2:0
Syra Mensdorf
Coupe FLF - 1/8 de Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
02.03
20:00
CS Sanem
0:2
Sporting Bertrange
Më
02.03
20:00
Minerva Lintgen
3:0
FC CeBra 01
Më
02.03
20:00
Jeunesse Schieren
4:3
FC Noertzange H.F.
Më
02.03
20:00
Sporting Mertzig
3:0
US Boevange-Attert
Më
02.03
20:00
CS Grevenmacher
1:2
FC Lorentzweiler
Më
02.03
20:00
AS Hosingen
1:5
Koeppchen Wormeldange
Më
02.03
20:00
FC Schengen
6:0
AS Colmarberg
Më
02.03
20:00
US Sandweiler
0:3
AS Rupensia Lusitanos Larochette
Coupe FLF - 1/4 de Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
20.04
20:00
Minerva Lintgen
1:3
FC Lorentzweiler
Më
20.04
20:00
Jeunesse Schieren
3:2
Sporting Mertzig
Më
20.04
20:00
Sporting Bertrange
6:4
FC Schengen
Më
20.04
20:00
Koeppchen Wormeldange
5:0
AS Rupensia Lusitanos Larochette
Coupe FLF - 1/2 Finales 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
11.05
20:00
Koeppchen Wormeldange
2:0
Sporting Bertrange
Më
11.05
20:00
FC Lorentzweiler
1:4
Jeunesse Schieren
Coupe FLF - Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
25.05
Jeunesse Schieren
-:-
Koeppchen Wormeldange
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Më
25.08
20:00 |
Excelsior Grevels
|
2:6 |
FC Biekerech
|
||
Më
25.08
20:00 |
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
|
5:2 |
US Reisdorf
|
||
Më
25.08
20:00 |
Jeunesse Biwer
|
2:0 |
Young Boys Diekirch
|
||
Më
25.08
20:00 |
Luna Oberkorn
|
2:1 |
Red Star Merl-Belair
|
||
Më
25.08
20:00 |
FC Bastendorf 47
|
9:0 |
Vinesca Ehnen
|
||
Më
25.08
20:00 |
FC Ehlerange
|
0:2 |
US Sandweiler
|
||
Më
25.08
20:00 |
FC Kopstal 33
|
0:1 |
CS Grevenmacher
|
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Më
13.10
20:00 |
Koeppchen Wormeldange
|
2:0 |
US Feulen
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Les Aiglons Dalheim
|
2:1 |
FC Biekerech
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Les Ardoisiers Perlé
|
1:4 |
FC Pratzerthal-Redange
|
||
Më
13.10
20:00 |
Daring Echternach
|
2:4 |
FC Bastendorf 47
|
||
Më
13.10
20:00 |
Etoile Sportive Schouweiler
|
0:2 |
Claravallis Clervaux
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Schengen
|
1:0 |
AS Luxembourg Porto
|
||
Më
13.10
20:00 |
Sporting Bertrange
|
7:0 |
Kiischpelt Wilwerwiltz
|
||
Më
13.10
20:00 |
CS Oberkorn
|
0:1 |
FC CeBra 01
|
||
Më
13.10
20:00 |
CS Bourscheid
|
2:1 |
US Berdorf-Consdorf 01
|
||
Më
13.10
20:00 |
AS Hosingen
|
7:0 |
Etoile Sportive Clemency
|
||
Më
13.10
20:00 |
CS Grevenmacher
|
7:0 |
US Folschette
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Lorentzweiler
|
6:1 |
Luna Oberkorn
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Blo-Wäiss Izeg
|
6:7 |
US Boevange-Attert
|
||
Më
13.10
20:00 |
Jeunesse Biwer
|
0:3 |
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
|
||
Më
13.10
20:00 |
Jeunesse Schieren
|
11:1 |
FC Brouch
|
||
Më
13.10
20:00 |
Racing Heiderscheid-Eschdorf
|
3:0 |
Red Boys Aspelt
|
||
Më
13.10
20:00 |
Résidence Walferdange
|
3:2 |
Union 05 Kayl-Tétange
|
||
Më
13.10
20:00 |
Olympia Christnach-Waldbillig
|
1:4 |
US Sandweiler
|
||
Më
13.10
20:00 |
Jeunesse Gilsdorf
|
1:3 |
Minerva Lintgen
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Stengefort
|
4:0 |
FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange
|
||
Më
13.10
20:00 |
Jeunesse Useldange
|
9:0 |
US Rambrouch
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
|
7:1 |
AS Wincrange
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Munsbach
|
2:1 |
Union Remich/Bous
|
||
Më
13.10
20:00 |
SC Ell
|
1:4 |
US Moutfort-Medingen
|
||
Më
13.10
20:00 |
CS Sanem
|
7:6 |
FC Kehlen
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC Käerch
|
3:5 |
AS Rupensia Lusitanos Larochette
|
||
Më
13.10
20:00 |
FC The Belval Belvaux
|
3:0 |
Racing Troisvierges
|
||
Më
13.10
20:00 |
Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps
|
1:3 |
FC 72 Erpeldange
|
||
Më
13.10
20:00 |
AS Colmarberg
|
5:4 |
Avenir Beggen
|
||
Më
13.10
20:00 |
Minière Lasauvage
|
1:3 |
Syra Mensdorf
|
||
Më
27.10
20:00 |
Tricolore Gasperich
|
1:2 |
FC Noertzange H.F.
|
||
Më
27.10
20:00 |
Orania Vianden
|
1:5 |
Sporting Mertzig
|
Coupe FLF - 1/16 de Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Fre
29.10
20:00
Minerva Lintgen
6:0
FC Munsbach
Fre
29.10
20:00
FC Pratzerthal-Redange
0:3
Koeppchen Wormeldange
Fre
29.10
20:15
FC Schengen
6:1
Racing Heiderscheid-Eschdorf
Fre
29.10
20:15
CS Grevenmacher
3:0
FC 72 Erpeldange
Sam
30.10
17:00
FC Lorentzweiler
4:2
FC The Belval Belvaux
Son
31.10
14:30
FC Noertzange H.F.
3:2
CS Bourscheid
Son
31.10
16:00
FC CeBra 01
2:0
FC Bastendorf 47
Son
31.10
16:00
CS Sanem
5:0
Claravallis Clervaux
Son
31.10
16:00
Jeunesse Schieren
3:2
Résidence Walferdange
Son
31.10
16:00
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
2:3
US Sandweiler
Son
31.10
16:00
FC Stengefort
2:4
AS Colmarberg
Son
31.10
16:00
US Boevange-Attert
2:1
US Moutfort-Medingen
Son
31.10
16:00
AS Hosingen
7:0
FC Les Aiglons Dalheim
Më
10.11
20:00
Sporting Mertzig
3:1
Jeunesse Useldange
Më
10.11
20:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette
3:2
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
Më
10.11
20:00
Sporting Bertrange
2:0
Syra Mensdorf
Coupe FLF - 1/8 de Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
02.03
20:00
CS Sanem
0:2
Sporting Bertrange
Më
02.03
20:00
Minerva Lintgen
3:0
FC CeBra 01
Më
02.03
20:00
Jeunesse Schieren
4:3
FC Noertzange H.F.
Më
02.03
20:00
Sporting Mertzig
3:0
US Boevange-Attert
Më
02.03
20:00
CS Grevenmacher
1:2
FC Lorentzweiler
Më
02.03
20:00
AS Hosingen
1:5
Koeppchen Wormeldange
Më
02.03
20:00
FC Schengen
6:0
AS Colmarberg
Më
02.03
20:00
US Sandweiler
0:3
AS Rupensia Lusitanos Larochette
Coupe FLF - 1/4 de Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
20.04
20:00
Minerva Lintgen
1:3
FC Lorentzweiler
Më
20.04
20:00
Jeunesse Schieren
3:2
Sporting Mertzig
Më
20.04
20:00
Sporting Bertrange
6:4
FC Schengen
Më
20.04
20:00
Koeppchen Wormeldange
5:0
AS Rupensia Lusitanos Larochette
Coupe FLF - 1/2 Finales 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
11.05
20:00
Koeppchen Wormeldange
2:0
Sporting Bertrange
Më
11.05
20:00
FC Lorentzweiler
1:4
Jeunesse Schieren
Coupe FLF - Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
25.05
Jeunesse Schieren
-:-
Koeppchen Wormeldange
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Fre
29.10
20:00 |
Minerva Lintgen
|
6:0 |
FC Munsbach
|
||
Fre
29.10
20:00 |
FC Pratzerthal-Redange
|
0:3 |
Koeppchen Wormeldange
|
||
Fre
29.10
20:15 |
FC Schengen
|
6:1 |
Racing Heiderscheid-Eschdorf
|
||
Fre
29.10
20:15 |
CS Grevenmacher
|
3:0 |
FC 72 Erpeldange
|
||
Sam
30.10
17:00 |
FC Lorentzweiler
|
4:2 |
FC The Belval Belvaux
|
||
Son
31.10
14:30 |
FC Noertzange H.F.
|
3:2 |
CS Bourscheid
|
||
Son
31.10
16:00 |
FC CeBra 01
|
2:0 |
FC Bastendorf 47
|
||
Son
31.10
16:00 |
CS Sanem
|
5:0 |
Claravallis Clervaux
|
||
Son
31.10
16:00 |
Jeunesse Schieren
|
3:2 |
Résidence Walferdange
|
||
Son
31.10
16:00 |
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
|
2:3 |
US Sandweiler
|
||
Son
31.10
16:00 |
FC Stengefort
|
2:4 |
AS Colmarberg
|
||
Son
31.10
16:00 |
US Boevange-Attert
|
2:1 |
US Moutfort-Medingen
|
||
Son
31.10
16:00 |
AS Hosingen
|
7:0 |
FC Les Aiglons Dalheim
|
||
Më
10.11
20:00 |
Sporting Mertzig
|
3:1 |
Jeunesse Useldange
|
||
Më
10.11
20:00 |
AS Rupensia Lusitanos Larochette
|
3:2 |
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
|
||
Më
10.11
20:00 |
Sporting Bertrange
|
2:0 |
Syra Mensdorf
|
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Më
02.03
20:00 |
CS Sanem
|
0:2 |
Sporting Bertrange
|
||
Më
02.03
20:00 |
Minerva Lintgen
|
3:0 |
FC CeBra 01
|
||
Më
02.03
20:00 |
Jeunesse Schieren
|
4:3 |
FC Noertzange H.F.
|
||
Më
02.03
20:00 |
Sporting Mertzig
|
3:0 |
US Boevange-Attert
|
||
Më
02.03
20:00 |
CS Grevenmacher
|
1:2 |
FC Lorentzweiler
|
||
Më
02.03
20:00 |
AS Hosingen
|
1:5 |
Koeppchen Wormeldange
|
||
Më
02.03
20:00 |
FC Schengen
|
6:0 |
AS Colmarberg
|
||
Më
02.03
20:00 |
US Sandweiler
|
0:3 |
AS Rupensia Lusitanos Larochette
|
Coupe FLF - 1/4 de Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
20.04
20:00
Minerva Lintgen
1:3
FC Lorentzweiler
Më
20.04
20:00
Jeunesse Schieren
3:2
Sporting Mertzig
Më
20.04
20:00
Sporting Bertrange
6:4
FC Schengen
Më
20.04
20:00
Koeppchen Wormeldange
5:0
AS Rupensia Lusitanos Larochette
Coupe FLF - 1/2 Finales 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
11.05
20:00
Koeppchen Wormeldange
2:0
Sporting Bertrange
Më
11.05
20:00
FC Lorentzweiler
1:4
Jeunesse Schieren
Coupe FLF - Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
25.05
Jeunesse Schieren
-:-
Koeppchen Wormeldange
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Më
20.04
20:00 |
Minerva Lintgen
|
1:3 |
FC Lorentzweiler
|
||
Më
20.04
20:00 |
Jeunesse Schieren
|
3:2 |
Sporting Mertzig
|
||
Më
20.04
20:00 |
Sporting Bertrange
|
6:4 |
FC Schengen
|
||
Më
20.04
20:00 |
Koeppchen Wormeldange
|
5:0 |
AS Rupensia Lusitanos Larochette
|
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Më
11.05
20:00 |
Koeppchen Wormeldange
|
2:0 |
Sporting Bertrange
|
||
Më
11.05
20:00 |
FC Lorentzweiler
|
1:4 |
Jeunesse Schieren
|
Coupe FLF - Finale 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Më
25.05
Jeunesse Schieren
-:-
Koeppchen Wormeldange
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Më
25.05
|
Jeunesse Schieren
|
-:- |
Koeppchen Wormeldange
|