Tabell Dames Ligue 2
Dames Ligue 2 2017/2018
Heemekip
Gaascht
Sam
16.09
19:00
Young Boys Diekirch I
3:2
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
23.09
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
0:3
SC Bettembourg II
Sam
30.09
19:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette I
5:2
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
14.10
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
2:2
CS Fola Esch-Alzette I
Sam
21.10
19:00
AS Wincrange
5:1
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
28.10
ENT Aspelt/Remich/Bous
3:0
Racing FC Union Luxembourg II
Sam
04.11
19:00
ENT Aischdall
1:0
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
18.11
19:00
Orania Vianden
1:2
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
25.11
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
2:1
Union Mertert-Wasserbillig
Më
29.11
19:30
ENT Aspelt/Remich/Bous
0:3
ENT CeBra/Itzig/Canach II
Më
21.02
19:30
ENT Aspelt/Remich/Bous
1:2
Swift Hesperange I
Sam
10.03
19:00
CS Fola Esch-Alzette I
3:0
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
17.03
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
1:0
AS Wincrange
Sam
24.03
Racing FC Union Luxembourg II
0:3
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
14.04
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
5:2
ENT Aischdall
Sam
21.04
19:00
ENT CeBra/Itzig/Canach II
2:4
ENT Aspelt/Remich/Bous
Më
25.04
19:30
SC Bettembourg II
2:2
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
28.04
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
1:2
Orania Vianden
Më
02.05
19:30
ENT Aspelt/Remich/Bous
2:3
AS Rupensia Lusitanos Larochette I
Sam
05.05
19:00
Union Mertert-Wasserbillig
3:0
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
12.05
19:00
Swift Hesperange I
1:2
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
19.05
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
2:2
Young Boys Diekirch I
Barrages 2017/2018
Heemekip
Gaascht
Më
30.05
19:30
Union Mertert-Wasserbillig
1:4
ENT Differdange/Luna
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Sam
16.09
19:00 |
Young Boys Diekirch I
|
3:2 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
23.09
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
0:3 |
SC Bettembourg II
|
||
Sam
30.09
19:00 |
AS Rupensia Lusitanos Larochette I
|
5:2 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
14.10
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
2:2 |
CS Fola Esch-Alzette I
|
||
Sam
21.10
19:00 |
AS Wincrange
|
5:1 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
28.10
|
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
3:0 |
Racing FC Union Luxembourg II
|
||
Sam
04.11
19:00 |
ENT Aischdall
|
1:0 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
18.11
19:00 |
Orania Vianden
|
1:2 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
25.11
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
2:1 |
Union Mertert-Wasserbillig
|
||
Më
29.11
19:30 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
0:3 |
ENT CeBra/Itzig/Canach II
|
||
Më
21.02
19:30 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
1:2 |
Swift Hesperange I
|
||
Sam
10.03
19:00 |
CS Fola Esch-Alzette I
|
3:0 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
17.03
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
1:0 |
AS Wincrange
|
||
Sam
24.03
|
Racing FC Union Luxembourg II
|
0:3 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
14.04
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
5:2 |
ENT Aischdall
|
||
Sam
21.04
19:00 |
ENT CeBra/Itzig/Canach II
|
2:4 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Më
25.04
19:30 |
SC Bettembourg II
|
2:2 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
28.04
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
1:2 |
Orania Vianden
|
||
Më
02.05
19:30 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
2:3 |
AS Rupensia Lusitanos Larochette I
|
||
Sam
05.05
19:00 |
Union Mertert-Wasserbillig
|
3:0 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
12.05
19:00 |
Swift Hesperange I
|
1:2 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
19.05
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
2:2 |
Young Boys Diekirch I
|
Barrages 2017/2018
Heemekip
Gaascht
Më
30.05
19:30
Union Mertert-Wasserbillig
1:4
ENT Differdange/Luna
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Më
30.05
19:30 |
Union Mertert-Wasserbillig
|
1:4 |
ENT Differdange/Luna
|