Resultater

Coupe de Luxembourg - tour préiminaire 2020/2021

Heemekip   Gaascht
02.09
20:00
FC Schengen
4:3
Jeunesse Biwer
02.09
20:00
Claravallis Clervaux
4:2
FC Biekerech
02.09
20:00
Orania Vianden
0:1
FC Munsbach
02.09
20:00
Excelsior Grevels
1:3
Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps
02.09
20:00
Jeunesse Gilsdorf
4:2
Racing Heiderscheid-Eschdorf
02.09
20:00
US Moutfort-Medingen
8:7
Red Star Merl-Belair

Coupe de Luxembourg - 1er tour 2020/2021

Heemekip   Gaascht
09.09
20:00
Etoile Sportive Clemency
1:3
Jeunesse Schieren
09.09
20:00
US Moutfort-Medingen
1:4
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
09.09
20:00
AS Colmarberg
1:5
Sporting Mertzig
09.09
20:00
Red Boys Aspelt
0:1
FC Käerch
09.09
20:00
Minerva Lintgen
1:2
FC Blo-Wäiss Izeg
09.09
20:00
Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps
2:1
US Berdorf-Consdorf 01
09.09
20:00
Tricolore Gasperich
1:2
US Feulen
09.09
20:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette
1:0
Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen
09.09
20:00
CS Grevenmacher
6:2
Union Remich/Bous
09.09
20:00
FC The Belval Belvaux
2:3
FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange
09.09
20:00
AS Luxembourg Porto
4:3
Koeppchen Wormeldange
09.09
20:00
Claravallis Clervaux
2:3
FC Noertzange H.F.
09.09
20:00
CS Bourscheid
1:2
FC Munsbach
09.09
20:00
Olympia Christnach-Waldbillig
0:5
AS Wincrange
09.09
20:00
US Reisdorf
0:5
FC CeBra 01
09.09
20:00
Etoile Sportive Schouweiler
2:3
CS Sanem
09.09
20:00
FC Ehlerange
3:0
FC Kopstal 33
09.09
20:00
FC Bastendorf 47
3:4
FC Stengefort
09.09
20:00
FC Les Ardoisiers Perlé
1:4
FC Schengen
09.09
20:00
Kiischpelt Wilwerwiltz
4:2
Minière Lasauvage
09.09
20:00
Jeunesse Gilsdorf
3:2
Résidence Walferdange
09.09
20:00
Syra Mensdorf
8:0
US Boevange-Attert
09.09
20:00
Luna Oberkorn
0:2
Union 05 Kayl-Tétange
09.09
20:00
Avenir Beggen
5:4
Jeunesse Useldange
09.09
20:00
SC Ell
1:5
FC Lorentzweiler
09.09
20:00
FC Brouch
2:3
FC Pratzerthal-Redange
09.09
20:00
FC Les Aiglons Dalheim
1:3
FC 72 Erpeldange
09.09
20:00
US Folschette
0:2
CS Oberkorn
09.09
20:00
FC Kehlen
1:0
AS Hosingen
09.09
20:00
US Rambrouch
0:5
Young Boys Diekirch
09.09
20:00
US Sandweiler
4:5
Daring Echternach
09.09
20:30
Racing Troisvierges
2:1
Sporting Bertrange

Coupe de Luxembourg - 1/32 de Finale 2020/2021

Heemekip   Gaascht
Fre
16.10
20:00
Swift Hesperange
4:0
FC Blo-Wäiss Izeg
Sam
17.10
17:00
FC Pratzerthal-Redange
0:4
CS Fola Esch-Alzette
Sam
17.10
17:30
FC Käerch
2:4
Atert Bissen
Sam
17.10
18:00
Jeunesse Gilsdorf
1:2
Etzella Ettelbruck
Sam
17.10
18:00
FC CeBra 01
2:3
Una Strassen
Sam
17.10
19:00
US Feulen
0:1
US Hostert
Sam
17.10
19:00
FC Ehlerange
4:3
Berdenia Berbourg
Sam
17.10
20:00
Young Boys Diekirch
0:6
US Mondorf-les-Bains
Son
18.10
15:00
Daring Echternach
1:3
Union Mertert-Wasserbillig
Son
18.10
16:00
Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps
0:8
FC Wiltz 71
Son
18.10
16:00
CS Oberkorn
6:4
US Esch-Alzette
Son
18.10
16:00
AS Wincrange
0:2
FC Rodange 91
Son
18.10
16:00
FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange
1:2
RM Hamm Benfica
Son
18.10
16:00
Avenir Beggen
3:2
FC Mondercange
Son
18.10
16:00
Kiischpelt Wilwerwiltz
0:10
US Rumelange
Son
18.10
16:00
Sporting Mertzig
0:5
F91 Dudelange
Son
18.10
16:00
FC Schengen
1:5
FC Differdange 03
Son
18.10
16:00
FC Noertzange H.F.
0:6
AS La Jeunesse d'Esch/Alzette
Son
18.10
16:00
Jeunesse Schieren
1:2
Union Titus Pétange
Son
18.10
16:00
Union 05 Kayl-Tétange
3:4
Yellow Boys Weiler-la-Tour
Son
18.10
16:00
FC Munsbach
2:4
Alisontia Steinsel
Son
18.10
16:00
FC Lorentzweiler
2:0
Marisca Mersch
Son
18.10
16:00
Racing Troisvierges
0:11
Racing FC Union Luxembourg
Son
18.10
16:00
FC Kehlen
0:2
Progrès Niederkorn
Son
18.10
16:00
AS Luxembourg Porto
2:5
Victoria Rosport
Son
18.10
16:00
FC Stengefort
1:3
Jeunesse Junglinster
Son
18.10
16:00
FC 72 Erpeldange
1:3
FC Schifflange 95
Son
18.10
16:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette
0:4
Jeunesse Canach
Son
18.10
16:00
CS Grevenmacher
2:3
UN Kaerjeng 97
Son
18.10
16:00
Syra Mensdorf
1:0
FC Mamer 32
Son
18.10
18:00
CS Sanem
2:0
SC Bettembourg
04.11
20:00
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
-:-
Blo-Wäiss Medernach
%d Bloggern gefällt das: