URB News

06
AO&
Dauerkaarten 2015/2016
vun Lars Kuffer

Se sin endlech do an kennen bestallt gin.

 

d'Dauerkaarten fir d'Saison 2015/2016

 

fir nemmen 80€ all Championnatsmatch materliewen

 

Fir Informationen oder Froen : info@urb.lu

Union Remich/Bous

Autre news

15/07
2015
URB Invitation Assemblées Générales 2015
01/07
2015
Sen1 Programme détaillé Promotion d'Honneur
18/06
2015
Sen1 Plan de préparation 2015
Date Coup d'envoi Cat. Rencontre Terrain Remarque
Dimanche
31/07
16:00 Sen1 Canach - URB Terrain 1 rue de Lenningen (Canach) Match Amical
Vendredi
05/08
19:30 Sen1 Berbuerg - URB Terrain synth. I (Bascharage, synth.) Match Amical
Dimanche
07/08
16:00 Sen1 URB - Hussigny Godbrange Terrain Jos Durbach (Bous, synth.) Match Amical
Mercredi
10/08
20:00 Sen1 Hagondange - URB Hagondange Match amical
Vendredi
12/08
20:00 Sen1 URB - Fola Terrain Jos Durbach (Bous, synth.) Match Amical
 

Tableaux

  • Seniors 1
    J D Pts
    11
    Beggen
    26 -10 28
    12
    Erpeldange
    26 -18 26
    13
    Kayl-Tétange
    26 -10 23
    14
    URB
    26 -46 11
    15
    Ettelbreck
    0 0 0
    16
    UMW
    0 0 0
    Hagondange
    URB
    10/08/2016 20:00
  • Seniors 2
    J D Pts
    1
    Weiler
    44 17 79
    2
    URB
    44 44 76
    3
    Erpeldange
    22 64 62
    4
    Itzeg
    44 -4 60
    5
    Sandweiler
    44 1 59
    6
    Hesperange
    22 73 57
  • Dames
    J D Pts
    6
    CeBra
    18 55 45
    7
    Larochette
    22 40 42
    8
    Schifflange
    18 46 40
    9
    Aspelt/F91/URB
    22 43 40
    10
    Wormer/Hostert/Munsbach/CSG
    18 2 33
    11
    Petite Suisse
    22 -14 32
  • Juniors
    J D Pts
    4
    Rodange
    10 -3 19
    5
    ENT Lamadelaine/Pétange
    10 10 17
    6
    Bettembourg
    10 -8 16
    7
    Titus Petange
    10 -1 12
    8
    F91 II
    20 -59 9
    9
    Itzig/Weiler
    10 -10 8
  • Cadets
    J D Pts
    4
    Berbourg/Biwer/CSG
    8 -5 12
    5
    Differdange
    8 -14 12
    6
    Oberkorn
    8 -1 11
    7
    ENT Osten
    8 -5 9
    8
    URB
    8 -4 7
    9
    Schouweiler/Clemency
    8 -12 6
  • Scolaires
    J D Pts
    1
    Jeunesse Esch
    10 28 28
    2
    Echternach
    20 -4 25
    3
    Rosport
    10 27 23
    4
    URB
    10 21 21
    5
    Hesperange
    10 13 21
    6
    Ehlerange/Sanem
    10 -2 14
  • Minimes
    J D Pts
    4
    Echternach
    10 13 22
    5
    ENT UMW/CSG
    10 10 17
    6
    UMW
    10 1 16
    7
    URB
    20 -35 16
    8
    Itzeg
    10 3 12
    9
    Biwer/CSG/Berbourg
    10 -7 7
  • Poussins
    J D Pts
    10
    Wormeldange
    0 0 0
    11
    Weiler
    0 0 0
    12
    Aspelt
    0 0 0
    13
    URB
    0 0 0
    14
    Schengen
    0 0 0
    15
    Hostert
    0 0 0
  • Pupilles
    J D Pts
    1
    Mondorf
    0 0 0
    2
    URB
    0 0 0
    3
    CSG/Berbourg/Biwer
    0 0 0
    4
    Sandweiler
    0 0 0
    5
    Munsbach
    0 0 0
    6
    Itzeg
    0 0 0

urbGoal

urbGoal archive

FLF BIOs

27/07 Edition N°30 (2016)
20/07 Edition N°29 (2016)
12/07 Edition N°28 (2016)
05/07 Edition N°27 (2016)
29/06 Edition N°26 (2016)
BIO archive