URB News

06
AOű
Dauerkaarten 2015/2016
vun Lars Kuffer

Se sin endlech do an kennen bestallt gin.

 

d'Dauerkaarten fir d'Saison 2015/2016

 

fir nemmen 80€ all Championnatsmatch materliewen

 

Fir Informationen oder Froen : info@urb.lu

Union Remich/Bous

Autre news

15/07
2015
URB Invitation Assemblées Générales 2015
01/07
2015
Sen1 Programme détaillé Promotion d'Honneur
18/06
2015
Sen1 Plan de préparation 2015
Date Coup d'envoi Cat. Rencontre Terrain Remarque
Samedi
01/10
10:30 BAM Matchs des Bambinis - Union Mertert-Wasserbillig Union Mertert-Wasserbillig Union Mertert-Wasserbillig
Union Remich/Bous
US Hostert
US Mondorf-les-Bains
Samedi
01/10
14:30 MIN URB - Mondorf/Schengen Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Samedi
01/10
15:00 PUP Moutfort - URB Terrain Am Brill (Moutfort)
Samedi
01/10
16:30 DAM CeBra/Itzig/Canach - Aspelt/URB Terrain 2 (Cessange, synth.)
Samedi
01/10
16:30 SCO URB - Echternach Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Samedi
01/10
18:00 JUN Sandweiler - Mondorf/URB/Schengen Terrain 2 (Sandweiler, synth.)
Samedi
01/10
18:00 Sen2 Muhlenbach - URB Stade Mathias Mamer (Baumbusch, Lux.) Coupe des Seniors RĂ©serves - 1/32 de Finale
Dimanche
02/10
10:30 POU URB - Moutfort Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Dimanche
02/10
16:00 Sen1 Muhlenbach - URB Stade Mathias Mamer (Baumbusch, Lux.)
Dimanche
02/10
16:00 CAD Hamm Benfica - URB Terrain synth. Hamm
Mercredi
05/10
19:30 JUN Mondorf/URB/Schengen - Bieles Terrain 2 (Mondorf, synth.)
Jeudi
06/10
20:00 Sen2 Schifflange - URB Terrain rue du Parc (Schifflange, synth.)
Samedi
08/10
10:30 BAM Matchs des Bambinis - Union Remich/Bous Union Remich/Bous Union Remich/Bous
US Hostert
Syra Mensdorf
ENT Biwer/Berbourg/CSG I
Samedi
08/10
14:30 MIN Biwer/Berbourg/CSG - URB Terrain 2 (Biwer)
Samedi
08/10
16:30 SCO Mondorf/Schengen - URB Terrain 2 (Mondorf, synth.)
Samedi
08/10
18:00 JUN Itzeg - Mondorf/URB/Schengen Terrain synthétique Itzig
Samedi
08/10
19:00 DAM Larochette - Aspelt/URB Terrain Op Birkelt (Larochette, synth.)
Dimanche
09/10
10:30 POU Weiler - URB Am Dieltchen (Weiler, synth.)
Dimanche
09/10
16:00 Sen1 URB - Bieles Op der Millen (Remich)
 

Tableaux

  • Seniors 1
    J D Pts
    7
    Wormeldange
    56 -13 75
    8
    Berbuerg
    56 -24 70
    9
    Muhlenbach
    30 50 64
    10
    URB
    29 11 58
    11
    Bettembourg
    52 -28 56
    12
    Aischen/Habscht
    26 7 45
    Muhlenbach
    URB
    02/10/2016 16:00
  • Seniors 2
    J D Pts
    18
    Hostert
    4 10 7
    19
    Differdange/Luna
    4 0 5
    20
    UMW
    4 -2 5
    21
    Wormer/Mensdorf
    4 -1 4
    22
    URB
    4 -14 1
    23
    Berbuerg
    4 -11 0
    Schifflange
    URB
    06/10/2016 20:00
  • Dames
    J D Pts
    18
    ENT Lintgen/Boevange
    18 -31 9
    19
    Rodange
    22 -91 7
    20
    Bettembourg II
    3 4 6
    21
    Aspelt/URB
    3 4 6
    22
    Kaerjeng
    18 -87 6
    23
    Pratzerthal
    22 -76 4
    CeBra/Itzig/Canach
    Aspelt/URB
    01/10/2016 16:30
  • Juniors
    J D Pts
    5
    Merl-Belair
    10 -23 6
    6
    Munsbach/Moutfort
    10 -20 5
    7
    Itzeg
    2 12 3
    8
    Mondorf/URB/Schengen
    1 6 3
    9
    Sandweiler
    1 4 3
    10
    Bieles
    2 0 3
    Sandweiler
    Mondorf/URB/Schengen
    01/10/2016 18:00
  • Cadets
    J D Pts
    5
    Differdange
    10 -19 7
    6
    Hamm Benfica
    2 6 4
    7
    Sandweiler
    2 4 4
    8
    URB
    2 -1 3
    9
    ENT Osten
    1 -3 0
    10
    CeBra
    1 -6 0
    Hamm Benfica
    URB
    02/10/2016 16:00
  • Scolaires
    J D Pts
    3
    Mondorf/Schengen
    12 9 19
    4
    Junglinster
    10 -2 15
    5
    Oberkorn
    10 -61 7
    6
    URB
    2 6 6
    7
    CSG/UMW
    10 -43 4
    8
    F91 II
    2 12 3
    URB
    Echternach
    01/10/2016 16:30
  • Minimes
    J D Pts
    6
    Biwer/Berbourg/CSG
    2 8 6
    7
    Gasperich
    10 -30 4
    8
    Walfer
    10 -33 4
    9
    Berdorf-Consdorf
    1 2 3
    10
    URB
    1 -3 0
    11
    Mondorf/Schengen
    2 -5 0
    URB
    Mondorf/Schengen
    01/10/2016 14:30
  • Poussins
    J D Pts
    4
    Moutfort
    0 0 0
    5
    Munsbach
    0 0 0
    6
    Mondorf
    0 0 0
    7
    Hesperange
    0 0 0
    8
    URB
    0 0 0
    9
    Berbourg/CSG/Biwer
    0 0 0
    URB
    Moutfort
    02/10/2016 10:30
  • Pupilles
    J D Pts
    1
    CSG/Berbourg/Biwer
    0 0 0
    2
    URB
    0 0 0
    3
    Mensdorf
    0 0 0
    4
    Itzeg
    0 0 0
    5
    Mondorf
    0 0 0
    6
    Weiler
    0 0 0
    Moutfort
    URB
    01/10/2016 15:00

urbGoal

urbGoal archive

FLF BIOs

21/09 Edition N°38 (2016)
14/09 Edition N°37 (2016)
07/09 Edition N°36 (2016)
31/08 Edition N°35 (2016)
24/08 Edition N°34 (2016)
BIO archive