Tabell Dames Ligue 2
Dames Ligue 2 2021/2022
Heemekip
Gaascht
Sam
04.09
19:00
ENT CeBra/Izeg II
2:2
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
11.09
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
1:1
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
Sam
18.09
19:00
SC Bettembourg II
0:1
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
25.09
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
0:2
Union Mertert-Wasserbillig
Më
13.10
20:00
UN Kaerjeng 97 I
4:2
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
16.10
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
1:2
Progrès Niederkorn I
Sam
23.10
19:00
Alisontia Steinsel
2:0
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
30.10
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
4:3
ENT Hosingen/Norden
Sam
06.11
19:00
AS Rupensia Lusitanos Larochette
3:1
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
20.11
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
1:4
Orania Vianden
Sam
27.11
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
0:1
ENT Differdange/Luna
Sam
05.03
19:00
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
0:1
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
12.03
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
2:3
SC Bettembourg II
Sam
19.03
19:30
Union Mertert-Wasserbillig
1:0
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
26.03
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
2:4
UN Kaerjeng 97 I
Sam
02.04
20:00
Progrès Niederkorn I
2:4
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
09.04
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
2:1
Alisontia Steinsel
Sam
23.04
19:00
ENT Hosingen/Norden
2:0
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
30.04
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
2:1
AS Rupensia Lusitanos Larochette
Sam
07.05
19:00
Orania Vianden
2:2
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
14.05
19:00
ENT Differdange/Luna
-:-
ENT Aspelt/Remich/Bous
Sam
21.05
19:00
ENT Aspelt/Remich/Bous
-:-
ENT CeBra/Izeg II
Heemekip | Gaascht | ||||
---|---|---|---|---|---|
Sam
04.09
19:00 |
ENT CeBra/Izeg II
|
2:2 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
11.09
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
1:1 |
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
|
||
Sam
18.09
19:00 |
SC Bettembourg II
|
0:1 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
25.09
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
0:2 |
Union Mertert-Wasserbillig
|
||
Më
13.10
20:00 |
UN Kaerjeng 97 I
|
4:2 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
16.10
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
1:2 |
Progrès Niederkorn I
|
||
Sam
23.10
19:00 |
Alisontia Steinsel
|
2:0 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
30.10
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
4:3 |
ENT Hosingen/Norden
|
||
Sam
06.11
19:00 |
AS Rupensia Lusitanos Larochette
|
3:1 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
20.11
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
1:4 |
Orania Vianden
|
||
Sam
27.11
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
0:1 |
ENT Differdange/Luna
|
||
Sam
05.03
19:00 |
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
|
0:1 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
12.03
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
2:3 |
SC Bettembourg II
|
||
Sam
19.03
19:30 |
Union Mertert-Wasserbillig
|
1:0 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
26.03
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
2:4 |
UN Kaerjeng 97 I
|
||
Sam
02.04
20:00 |
Progrès Niederkorn I
|
2:4 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
09.04
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
2:1 |
Alisontia Steinsel
|
||
Sam
23.04
19:00 |
ENT Hosingen/Norden
|
2:0 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
30.04
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
2:1 |
AS Rupensia Lusitanos Larochette
|
||
Sam
07.05
19:00 |
Orania Vianden
|
2:2 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
14.05
19:00 |
ENT Differdange/Luna
|
-:- |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
||
Sam
21.05
19:00 |
ENT Aspelt/Remich/Bous
|
-:- |
ENT CeBra/Izeg II
|